Dlaczego my?

Realizacja – 90 dni

Krótki czas budowy, możliwy jest ze względu na wykorzystanie nowoczesnej technologii Revo System®. Dzięki wykwalifikowanej ekipie montaż jest niezwykle szybki a przy tym bardzo precyzyjny. Pozwala to zaoszczędzić nie tylko czas ale i pieniądze. Ponad to domy w technologii Revo System® można budować niezależnie od pory roku.

Eco

Technologia Revo System® idealne nadaje się do projektowania unikatowych, oryginalnych i nowoczesnych domów. Użyte do budowy materiały są obojętne dla środowiska, nie wywołują żadnych uczuleń nie są źródłem alergii a energooszczędny standard budynku to już nie alternatywa, lecz konieczność wynikająca zarówno ze względów ekonomicznych, jak i środowiskowych.

Wytrzymałość - 50 lat Gwarancji

Konstrukcja jest odporna na drgania, trzęsienia ziemi, huraganowe wiatry, skręcenia, korozje, wilgoć, działania szkodników takich jak owady i grzyby. Revo System® posiada Aprobatę Techniczną dopuszczającą do stosowania w budownictwie. Gwarancja na konstrukcję budynków wynosi 50 lat.

Oszczędność

Oszczędność czasu wynika ze stosowanych przez nas najnowocześniejszych technologii pozwalających wybudować wymarzony dom w 90 dni nie zależnie od pory roku. Technologia Revo System® umożliwia budowę domów niskoenergetycznych i pasywnych, które znacznie obniżą koszt utrzymania inwestycji.

Revohome Kontakt

REVOHOME

ul. Technologiczna 2
45-839 Opole
tel. +48 77 44 38 902,
fax: +48 77 54 49 393
email: office@revohome.pl
www.revohome.pl

Znajdź nas na Facebooku

Napisz do nas:
office@revohome.pl

Twój Consierge:

konsultant@revohome.pl

Call back
Dla usprawnienia komunikacji, proponujemy dodatkową funkcję. Proszę wysłać do nas swój numer telefonu oraz godzinę preferowanego kontaktu, a nasz Konsultant oddzwoni. Zapraszamy!

Do góry