Projekty koncepcyjne

Budujemy dla naszych Klientów ekologicznie, wygodnie i oszczędnie. Potrzebujesz więcej? – Sprawdź inne korzyści.

Projekty domów koncepcyjnych

RevoHome KONCEPT 18

Kategoria: Koncepcyjny
Powierzchnia: 158 m2
Liczba pokoi: 4

Projekt tradycyjnego jednorodzinnego domu piętrowego z dużym tarasem. Skierowany dla miłośników prostych ale nowoczesnych rozwiązań. Powierzchnia użytkowa 135,77 m2 + Garaż 22,04 m2
403 tyś. brutto

Opis projektu

To projekt klasycznego niewielkiego domu jednorodzinnego z dużym tarasem na parterze i piętrze. Wysunięty garaż wraz z pięknym belkowaniem tworzy efektowny front oraz wejście. Bryła budynku pozwala na praktyczny układ pomieszczeń co czyni go niezwykle komfortowym. Duże przeszklenia sprawiają że wnętrze jest dobrze doświetlone a przez to bardziej przestronne. Na piętrze znajduje się sypialnia z wyjściem na pokaźny taras, który został zaadaptowany z użyciem powierzchni nad garażem. To idealna propozycja dla rodzin oraz par ceniących sobie wygodę, praktyczność ale w pięknym nowoczesnym stylu.

Projekty domów koncepcyjnych

W tym dziale znaleźć można projekty domów tradycyjnych, w których prosta bryła budynku została wzbogacona o nowoczesne dodatki architektoniczne. Wysunięty garaż, oryginalne belkowanie wzbogacone kolorystyką i doborem materiałów wykończeniowych nadają im niebanalny charakter. Propozycje zaciekawią amatorów klasycznych rozwiązań w nowoczesnym stylu. W projektach duży nacisk został położony na wygodne, komfortowe ale również jasne i przestronne wnętrze. Projekty skierowane są głównie dla kilkuosobowych rodzin ceniących sobie funkcjonalność i prostotę jak również ekonomiczną eksploatację.

RevoHome KONCEPT 08

RevoHome KONCEPT 08

Kategoria: Koncepcyjny
Powierzchnia: 195 m2
Liczba pokoi: 5

Projekt tradycyjnego domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem. Skierowany do miłośników antresoli oraz dużych przeszkleń, które tworzą jasne i przestronne wnętrze.
Powierzchnia użytkowa 167,01 m2 + Garaż 27,31 m2

496 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 18

RevoHome KONCEPT 18

Kategoria: Koncepcyjny
Powierzchnia: 158 m2
Liczba pokoi: 4

Projekt tradycyjnego jednorodzinnego domu piętrowego z dużym tarasem. Skierowany dla miłośników prostych ale nowoczesnych rozwiązań. Powierzchnia użytkowa 135,77 m2 + Garaż 22,04 m2
403 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 27

RevoHome KONCEPT 27

Kategoria: Koncepcyjny
Powierzchnia: 172 m2
Liczba pokoi: 4

Projekt parterowego domu jednorodzinnego łączący tradycyjne rozwiązania architektoniczne z nowoczesną kolorystyką. W tej niezwykle eleganckiej bryle kryje się funkcjonalny układ pomieszczeń z wydzielonymi trzema strefami. Powierzchnia użytkowa 136,58 m2 + Garaż 35,70 m2
440 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 34

RevoHome KONCEPT 34

Kategoria: Koncepcyjny
Powierzchnia: 222 m2
Liczba pokoi: 5

Projekt piętrowego domu jednorodzinnego. Nowoczesny wygląd tworzy kształt bryły wraz z geometrycznymi detalami. Wnętrze domu zachwyca niezwykle komfortowym układem pomieszczeń a całość dopełniają dwa duże tarasy.
Powierzchnia użytkowa 198,84 m2 + Garaż 23,58 m2
568 tyś. brutto
zobacz więcej

Revohome Twoje korzyści

Funkcjonalnie
Funkcjonalność stanowi dla nas punkt odniesienia dla wszystkich naszych działań. Realizacja inwestycji budowlanej z perspektywą użytkowania przez 50 lat... bez nadrzędnej cechy funkcjonalności jest dla nas nie do przyjęcia. Sprawdźcie nas.
Kompleksowo
Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z Revo Home miała charakter kompleksowy. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie realizacji. Od planowania aż do wykończenia i aranżacji wnętrz.
Precyzyjnie
Do produkcji elementów konstrukcyjnych Revo System®, używamy w pełni skomputeryzowanych, najnowocześniejszych maszyn. Gwarantują nam odpowiednią precyzję wykonania poszczególnych elementów. Margines błędu to 1 mm. Możemy zatem zapewnić o wyjątkowej dokładności naszych działań.
Energooszczędnie
Zastosowana technologia Revo System ®, połączona z użyciem materiałów izolacyjnych i energooszczędnych, pozwala nam uzyskać parametry energetyczne, spełniające istotne normy dla budynków Niskoenergetycznych. W ofercie posiadamy również opcje dodatkowe pozwalające spełnić normy dla budynków Pasywnych i Zero energetycznych.
Przyszłościowo
Realizując inwestycje naszych Klientów, kierujemy się zasadami rzetelności i standardów budowlanych, które będą obowiązywać od 2021 roku. Podnosząc nasze doświadczenia, myślimy przyszłościowo. Oznacza to w praktyce większą możliwość szybkiej reakcji na zmieniające się trendy i wymagania Klientów.
Profesjonalnie
Cały czas zbieramy doświadczenie. Kwalifikacje Revo Home nieustannie konfrontowane są ze zmieniającymi się warunkami oraz prawem budowlanym. Jesteśmy uważni i skoncentrowani na najbardziej efektywnym profesjonalnym działaniu.
więcej

Revohome

REVO HOME oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Jakość świadczonych przez nas usług spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, starając się zrozumieć oczekiwania i marzenia Inwestorów. Z Klientami współpracujemy począwszy od etapu wyboru projektu, aż do zakończenia jego realizacji w myśl zasady „od projektu od efektu”. Dzięki temu z łatwością zareagować możemy na różne nieprzewidywalne sytuacje w trakcie budowy. Zdobyta przez nas wiedza, a także współpraca z najlepszymi budowlańcami, konstruktorami, architektami ,a także specjalistami od optymalizacji energooszczędnej pozwalają nam na kompleksową realizację różnorodnych obiektów budowlanych jak również rozbudowy już istniejących.

domek

Specjalizujemy się w budownictwie energooszczędnym. W naszym standardzie już dzisiaj zaproponować możemy normy budowlane przewidziane na rok 2021. Zapewniamy wysoki poziom organizacyjny, skuteczność działania oraz pełne zaangażowanie. Zawsze jesteśmy do dyspozycji Inwestorów i chętnie odpowiemy na każde pytanie w trakcie realizacji, także po jej zakończeniu.

 

 

 

 

 


Budowa to nie wszystko ,dlatego udzielamy wsparcia w załatwieniu wszelkich formalności związanych z finansowaniem, pomożemy w urządzeniu Twojego domu  załatwimy też za Ciebie przeglądy techniczne. Chętnie podejmujemy wyzwania ,dlatego jeśli chcesz wybudować coś niestandardowego to my jesteśmy idealną firmą, która zrobi to dla Ciebie.

mniej

Revohome Kontakt

REVOHOME

ul. Technologiczna 2
45-839 Opole
tel. +48 77 44 38 902,
fax: +48 77 54 49 393
email: office@revohome.pl
www.revohome.pl

Znajdź nas na Facebooku

Napisz do nas:
office@revohome.pl

Twój Consierge:

konsultant@revohome.pl

Call back
Dla usprawnienia komunikacji, proponujemy dodatkową funkcję. Proszę wysłać do nas swój numer telefonu oraz godzinę preferowanego kontaktu, a nasz Konsultant oddzwoni. Zapraszamy!

Do góry