Projekty tradycyjne

Budujemy dla naszych Klientów ekologicznie, wygodnie i oszczędnie. Potrzebujesz więcej? – Sprawdź inne korzyści.

Projekty domów tradycyjnych

RevoHome KONCEPT 31

Kategoria: Tradycyjny
Powierzchnia: 177 m2
Liczba pokoi: 4

Projekt mniejszego, parterowego domu jednorodzinnego. Tradycyjny kształt bryły zdobią nowoczesne rozwiązania architektoniczne a także okładzina elewacyjna. Wnętrze domu to reprezentacyjna część dzienna oraz niezwykle wygodna część sypialniana.
Powierzchnia użytkowa 141,64 m2 + Garaż 35,70 m2
453 tyś. brutto

Opis projektu

To pomniejszony projekt wyjątkowego parterowego domu jednorodzinnego REVO 16. Betonowe płyty połączone ze szlachetnym drewnem oraz białym belkowaniem wokół domu czynią go niezwykle eleganckim. Uwagę przyciąga również taras, który został zaprojektowany tak by nie tylko nadać charakter od zewnątrz ale również dzięki dużym przeszkleniom stać się przedłużeniem wnętrza domu. Front domu zdobi reprezentacyjne wejście, delikatnie zadaszone drewnianym belkowaniem. Wnętrze domu cechuje duża przestronna część dzienna z kuchnią otwartą na salon i jadalnię, część intymna na którą składają się dwie sypialnie z wyjściem na zewnątrz duża łazienka z osobnym wc, garderoba oraz przestronny gabinet. Część gospodarcza oddziela dom od dwustanowiskowego garażu.

Projekty domów tradycyjnych

To projekty domów, które dzięki umiarkowanej stylistyce i nieskomplikowanej bryle idealnie wpasowują się w każde otoczenie. Budynki pasujące do stale rozbudowujących się podmiejskich osiedli spełnią oczekiwania wszystkich tych, którzy lubią sprawdzone rozwiązania. Znaleźć tu można zarówno projekty większych domów dla dużej rodziny, ale także mniejszych o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Całość wykończona została z użyciem naturalnych kolorów materiałów z uwzględnieniem obowiązujących trendów.

RevoHome KONCEPT 01

RevoHome KONCEPT 01

Kategoria: Tradycyjny
Powierzchnia: 231 m2
Liczba pokoi: 6

Projekt piętrowego, dużego domu jednorodzinnego. Prosta ale nowoczesna i elegancka bryła budynku skrywa w sobie niezwykle funkcjonalny układ pomieszczeń. Powierzchnia użytkowa 193,74 m2 + Garaż 36,54 m2
590 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 07

RevoHome KONCEPT 07

Kategoria: Tradycyjny
Powierzchnia: 226 m2
Liczba pokoi: 4

Projekt tradycyjnego, niewielkiego domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem. Prosta bryła budynku połączona z nowoczesną kolorystyką elewacji oraz dobrze zaprojektowanym wnętrzem nadaje mu ponadczasowy charakter.
Powierzchnia użytkowa 183,09 m2 + Garaż 42,4 m2
577 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 17

RevoHome KONCEPT 17

Kategoria: Tradycyjny
Powierzchnia: 137 m2
Liczba pokoi: 4

Projekt tradycyjnego domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem. Skierowany dla wielbicieli prostych, minimalistycznych rozwiązań architektonicznych połączonych z funkcjonalnym układem pomieszczeń.
Powierzchnia użytkowa 137,01 m2
349 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 26

RevoHome KONCEPT 26

Kategoria: Tradycyjny
Powierzchnia: 201 m2
Liczba pokoi: 5

Projekt eleganckiego parterowego domu jednorodzinnego. Tradycyjny kształt bryły zdobią nowoczesne elementy i kolory wykończenia elewacji. Wnętrze domu jest jasne i przestronne a przy tym niezwykle komfortowe. Powierzchnia użytkowa 165,36 m2 + Garaż 35,70 m2
513 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 31

RevoHome KONCEPT 31

Kategoria: Tradycyjny
Powierzchnia: 177 m2
Liczba pokoi: 4

Projekt mniejszego, parterowego domu jednorodzinnego. Tradycyjny kształt bryły zdobią nowoczesne rozwiązania architektoniczne a także okładzina elewacyjna. Wnętrze domu to reprezentacyjna część dzienna oraz niezwykle wygodna część sypialniana.
Powierzchnia użytkowa 141,64 m2 + Garaż 35,70 m2
453 tyś. brutto
zobacz więcej

Revohome Twoje korzyści

Funkcjonalnie
Funkcjonalność stanowi dla nas punkt odniesienia dla wszystkich naszych działań. Realizacja inwestycji budowlanej z perspektywą użytkowania przez 50 lat... bez nadrzędnej cechy funkcjonalności jest dla nas nie do przyjęcia. Sprawdźcie nas.
Kompleksowo
Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z Revo Home miała charakter kompleksowy. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie realizacji. Od planowania aż do wykończenia i aranżacji wnętrz.
Precyzyjnie
Do produkcji elementów konstrukcyjnych Revo System®, używamy w pełni skomputeryzowanych, najnowocześniejszych maszyn. Gwarantują nam odpowiednią precyzję wykonania poszczególnych elementów. Margines błędu to 1 mm. Możemy zatem zapewnić o wyjątkowej dokładności naszych działań.
Energooszczędnie
Zastosowana technologia Revo System ®, połączona z użyciem materiałów izolacyjnych i energooszczędnych, pozwala nam uzyskać parametry energetyczne, spełniające istotne normy dla budynków Niskoenergetycznych. W ofercie posiadamy również opcje dodatkowe pozwalające spełnić normy dla budynków Pasywnych i Zero energetycznych.
Przyszłościowo
Realizując inwestycje naszych Klientów, kierujemy się zasadami rzetelności i standardów budowlanych, które będą obowiązywać od 2021 roku. Podnosząc nasze doświadczenia, myślimy przyszłościowo. Oznacza to w praktyce większą możliwość szybkiej reakcji na zmieniające się trendy i wymagania Klientów.
Profesjonalnie
Cały czas zbieramy doświadczenie. Kwalifikacje Revo Home nieustannie konfrontowane są ze zmieniającymi się warunkami oraz prawem budowlanym. Jesteśmy uważni i skoncentrowani na najbardziej efektywnym profesjonalnym działaniu.
więcej

Revohome

REVO HOME oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Jakość świadczonych przez nas usług spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, starając się zrozumieć oczekiwania i marzenia Inwestorów. Z Klientami współpracujemy począwszy od etapu wyboru projektu, aż do zakończenia jego realizacji w myśl zasady „od projektu od efektu”. Dzięki temu z łatwością zareagować możemy na różne nieprzewidywalne sytuacje w trakcie budowy. Zdobyta przez nas wiedza, a także współpraca z najlepszymi budowlańcami, konstruktorami, architektami ,a także specjalistami od optymalizacji energooszczędnej pozwalają nam na kompleksową realizację różnorodnych obiektów budowlanych jak również rozbudowy już istniejących.

domek

Specjalizujemy się w budownictwie energooszczędnym. W naszym standardzie już dzisiaj zaproponować możemy normy budowlane przewidziane na rok 2021. Zapewniamy wysoki poziom organizacyjny, skuteczność działania oraz pełne zaangażowanie. Zawsze jesteśmy do dyspozycji Inwestorów i chętnie odpowiemy na każde pytanie w trakcie realizacji, także po jej zakończeniu.

 

 

 

 

 


Budowa to nie wszystko ,dlatego udzielamy wsparcia w załatwieniu wszelkich formalności związanych z finansowaniem, pomożemy w urządzeniu Twojego domu  załatwimy też za Ciebie przeglądy techniczne. Chętnie podejmujemy wyzwania ,dlatego jeśli chcesz wybudować coś niestandardowego to my jesteśmy idealną firmą, która zrobi to dla Ciebie.

mniej

Revohome Kontakt

REVOHOME

ul. Technologiczna 2
45-839 Opole
tel. +48 77 44 38 902,
fax: +48 77 54 49 393
email: office@revohome.pl
www.revohome.pl

Znajdź nas na Facebooku

Napisz do nas:
office@revohome.pl

Twój Consierge:

konsultant@revohome.pl

Call back
Dla usprawnienia komunikacji, proponujemy dodatkową funkcję. Proszę wysłać do nas swój numer telefonu oraz godzinę preferowanego kontaktu, a nasz Konsultant oddzwoni. Zapraszamy!

Do góry