Projekty nowoczesne

Budujemy dla naszych Klientów ekologicznie, wygodnie i oszczędnie. Potrzebujesz więcej? – Sprawdź inne korzyści.

Projekty domów nowoczesnych

RevoHome KONCEPT 36

Kategoria: Nowoczesny
Powierzchnia: 163 m2
Liczba pokoi: 4

Jest to projekt niewielkiego, parterowego domu jednorodzinnego. Prosta bryła budynku wykończona płytkami elewacyjnymi i drewnianą okładziną tworzy niezwykle efektowny, nowoczesny designe. Na niewielkiej przestrzeni kryje się niezwykle praktyczny układ pomieszczeń. Powierzchnia użytkowa 125,80 m2 + Garaż 36,78 m2
415 tyś. brutto

Opis projektu

Projekt domu skierowany dla 4-osobowej rodziny lub pary ceniącej sobie komfort i wygodę w nowoczesnym stylu. Kolorystyka elewacji a także rozwiązania architektoniczne sprawiają, że dom ten ma niezwykle efektowny wygląd. Wnętrze budynku skrywa w sobie niezwykle funkcjonalny układ pomieszczeń. Salon połączony z jadalnią zyskuje na przestronności dzięki dużym przeszkleniom, które otwierają dom na ogród a także dobrze go doświetlają. W głębi natomiast znajduje się cześć sypialniana a także część gospodarcza wraz z garażem.  Kuchnia została wyposażona w spiżarnie co znacznie ułatwi użytkowanie.

Projekty domów nowoczesnych

Dział ten został przygotowany specjalnie dla miłośników współczesnych trendów i design-u. Znaleźć tu można gotowe projekty domów, które charakteryzują się nowoczesnością w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami adaptacji przestrzennych. W trakcie prac przygotowawczych architekci i projektanci skupili się na detalach. Dzięki temu prezentowane przez nas propozycje odznaczają się nie tylko wyjątkową stylistyką i wzornictwem, ale również niezwykłą funkcjonalnością i walorami praktycznymi. Dbałość o szczegóły pozwala nam zagwarantować satysfakcję każdemu użytkownikowi.

RevoHome KONCEPT 02

RevoHome KONCEPT 02

Kategoria: Nowoczesny
Powierzchnia: 182 m2
Liczba pokoi: 5

Projekt nowoczesnego, jednorodzinnego domu piętrowego. Propozycja skierowana do miłośników antresoli oraz dużych, otwartych przestrzeni połączonych z oryginalnymi rozwiązaniami architektonicznymi.
Powierzchnia użytkowa 159,77 m2 + Garaż 21,78 m2
465 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 13

RevoHome KONCEPT 13

Kategoria: Nowoczesny
Powierzchnia: 232 m2
Liczba pokoi: 5

Projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem. Nietypowy kształt bryły zachwyca swoim stylem a okładziny frontowe oraz kolorystyka nadają mu elegancki wygląd . Wnętrze domu kryje w sobie komfortowy układ pomieszczeń.
Powierzchnia użytkowa 191,10 m2 + Garaż 40,91 m2
592 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 19

RevoHome KONCEPT 19

Kategoria: Nowoczesny
Powierzchnia: 227 m2
Liczba pokoi: 5

Projekt nowoczesnego, piętrowego domu jednorodzinnego. Minimalistyczny kształt bryły oraz praktyczny układ pomieszczeń to główne zalety tego budynku. Powierzchnia użytkowa 195,13 m2 + Garaż 31,88 m2
579 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 30

RevoHome KONCEPT 30

Kategoria: Nowoczesny
Powierzchnia: 288 m2
Liczba pokoi: 6

Projekt dużego, piętrowego domu jednorodzinnego. Jest to propozycja dla osób lubiących nowoczesne rozwiązania architektoniczne zarówno jeśli chodzi o wygląd wewnętrzny budynku ale także i wewnątrz. Jasne, przestronne pomieszczenia duży taras to tylko niektóre zalety tego projektu. Powierzchnia użytkowa 247,14 m2 + Garaż 41,31 m2
736 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 36

RevoHome KONCEPT 36

Kategoria: Nowoczesny
Powierzchnia: 163 m2
Liczba pokoi: 4

Jest to projekt niewielkiego, parterowego domu jednorodzinnego. Prosta bryła budynku wykończona płytkami elewacyjnymi i drewnianą okładziną tworzy niezwykle efektowny, nowoczesny designe. Na niewielkiej przestrzeni kryje się niezwykle praktyczny układ pomieszczeń. Powierzchnia użytkowa 125,80 m2 + Garaż 36,78 m2
415 tyś. brutto
zobacz więcej

Revohome Twoje korzyści

Funkcjonalnie
Funkcjonalność stanowi dla nas punkt odniesienia dla wszystkich naszych działań. Realizacja inwestycji budowlanej z perspektywą użytkowania przez 50 lat... bez nadrzędnej cechy funkcjonalności jest dla nas nie do przyjęcia. Sprawdźcie nas.
Kompleksowo
Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z Revo Home miała charakter kompleksowy. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie realizacji. Od planowania aż do wykończenia i aranżacji wnętrz.
Precyzyjnie
Do produkcji elementów konstrukcyjnych Revo System®, używamy w pełni skomputeryzowanych, najnowocześniejszych maszyn. Gwarantują nam odpowiednią precyzję wykonania poszczególnych elementów. Margines błędu to 1 mm. Możemy zatem zapewnić o wyjątkowej dokładności naszych działań.
Energooszczędnie
Zastosowana technologia Revo System ®, połączona z użyciem materiałów izolacyjnych i energooszczędnych, pozwala nam uzyskać parametry energetyczne, spełniające istotne normy dla budynków Niskoenergetycznych. W ofercie posiadamy również opcje dodatkowe pozwalające spełnić normy dla budynków Pasywnych i Zero energetycznych.
Przyszłościowo
Realizując inwestycje naszych Klientów, kierujemy się zasadami rzetelności i standardów budowlanych, które będą obowiązywać od 2021 roku. Podnosząc nasze doświadczenia, myślimy przyszłościowo. Oznacza to w praktyce większą możliwość szybkiej reakcji na zmieniające się trendy i wymagania Klientów.
Profesjonalnie
Cały czas zbieramy doświadczenie. Kwalifikacje Revo Home nieustannie konfrontowane są ze zmieniającymi się warunkami oraz prawem budowlanym. Jesteśmy uważni i skoncentrowani na najbardziej efektywnym profesjonalnym działaniu.
więcej

Revohome

REVO HOME oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Jakość świadczonych przez nas usług spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, starając się zrozumieć oczekiwania i marzenia Inwestorów. Z Klientami współpracujemy począwszy od etapu wyboru projektu, aż do zakończenia jego realizacji w myśl zasady „od projektu od efektu”. Dzięki temu z łatwością zareagować możemy na różne nieprzewidywalne sytuacje w trakcie budowy. Zdobyta przez nas wiedza, a także współpraca z najlepszymi budowlańcami, konstruktorami, architektami ,a także specjalistami od optymalizacji energooszczędnej pozwalają nam na kompleksową realizację różnorodnych obiektów budowlanych jak również rozbudowy już istniejących.

domek

Specjalizujemy się w budownictwie energooszczędnym. W naszym standardzie już dzisiaj zaproponować możemy normy budowlane przewidziane na rok 2021. Zapewniamy wysoki poziom organizacyjny, skuteczność działania oraz pełne zaangażowanie. Zawsze jesteśmy do dyspozycji Inwestorów i chętnie odpowiemy na każde pytanie w trakcie realizacji, także po jej zakończeniu.

 

 

 

 

 


Budowa to nie wszystko ,dlatego udzielamy wsparcia w załatwieniu wszelkich formalności związanych z finansowaniem, pomożemy w urządzeniu Twojego domu  załatwimy też za Ciebie przeglądy techniczne. Chętnie podejmujemy wyzwania ,dlatego jeśli chcesz wybudować coś niestandardowego to my jesteśmy idealną firmą, która zrobi to dla Ciebie.

mniej

Revohome Kontakt

REVOHOME

ul. Technologiczna 2
45-839 Opole
tel. +48 77 44 38 902,
fax: +48 77 54 49 393
email: office@revohome.pl
www.revohome.pl

Znajdź nas na Facebooku

Napisz do nas:
office@revohome.pl

Twój Consierge:

konsultant@revohome.pl

Call back
Dla usprawnienia komunikacji, proponujemy dodatkową funkcję. Proszę wysłać do nas swój numer telefonu oraz godzinę preferowanego kontaktu, a nasz Konsultant oddzwoni. Zapraszamy!

Do góry