Projekty koncepcyjne

Budujemy dla naszych Klientów ekologicznie, wygodnie i oszczędnie. Potrzebujesz więcej? – Sprawdź inne korzyści.

Projekty domów koncepcyjnych

W tym dziale znaleźć można projekty domów tradycyjnych, w których prosta bryła budynku została wzbogacona o nowoczesne dodatki architektoniczne. Wysunięty garaż, oryginalne belkowanie wzbogacone kolorystyką i doborem materiałów wykończeniowych nadają im niebanalny charakter. Propozycje zaciekawią amatorów klasycznych rozwiązań w nowoczesnym stylu. W projektach duży nacisk został położony na wygodne, komfortowe ale również jasne i przestronne wnętrze. Projekty skierowane są głównie dla kilkuosobowych rodzin ceniących sobie funkcjonalność i prostotę jak również ekonomiczną eksploatację.

RevoHome KONCEPT 08

RevoHome KONCEPT 08

Kategoria: Koncepcyjny
Powierzchnia: 195 m2
Liczba pokoi: 5

Projekt tradycyjnego domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem. Skierowany do miłośników antresoli oraz dużych przeszkleń, które tworzą jasne i przestronne wnętrze.
Powierzchnia użytkowa 167,01 m2 + Garaż 27,31 m2

496 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 18

RevoHome KONCEPT 18

Kategoria: Koncepcyjny
Powierzchnia: 158 m2
Liczba pokoi: 4

Projekt tradycyjnego jednorodzinnego domu piętrowego z dużym tarasem. Skierowany dla miłośników prostych ale nowoczesnych rozwiązań. Powierzchnia użytkowa 135,77 m2 + Garaż 22,04 m2
403 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 27

RevoHome KONCEPT 27

Kategoria: Koncepcyjny
Powierzchnia: 172 m2
Liczba pokoi: 4

Projekt parterowego domu jednorodzinnego łączący tradycyjne rozwiązania architektoniczne z nowoczesną kolorystyką. W tej niezwykle eleganckiej bryle kryje się funkcjonalny układ pomieszczeń z wydzielonymi trzema strefami. Powierzchnia użytkowa 136,58 m2 + Garaż 35,70 m2
440 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 34

RevoHome KONCEPT 34

Kategoria: Koncepcyjny
Powierzchnia: 222 m2
Liczba pokoi: 5

Projekt piętrowego domu jednorodzinnego. Nowoczesny wygląd tworzy kształt bryły wraz z geometrycznymi detalami. Wnętrze domu zachwyca niezwykle komfortowym układem pomieszczeń a całość dopełniają dwa duże tarasy.
Powierzchnia użytkowa 198,84 m2 + Garaż 23,58 m2
568 tyś. brutto
zobacz więcej

Revohome DLACZEGO MY?

Realizacja
90 dni

Decydując się na budowę domu szukasz firmy, która zrobi to szybko i profesjonalnie. Technologia Revo System® zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Stosowana przez nas najnowocześniejsza metoda, pozwala wybudować wymarzony dom już w 90 dni*.

Gwarancja
50 lat

Jakość rozwiązań Revo Home daje nam prawo do wdrożenia ,aż 50-cio letniej ochrony gwarancyjnej na konstrukcję! Użyte systemy w połączeniu z precyzyjnym montażem są odporne na działanie czynników zewnętrznych ,zapewniając bezpieczeństwo i komfort eksploatacji domu.

Eco
Oszczędność

Budowa z użyciem technologii Revo Sytem® w porównaniu do tradycyjnej pozwala zaoszczędzić do 40 % czasu. Jej założenia opierają się na wyjątkowo atrakcyjnych rozwiązaniach, które dają gwarancję komfortowego użytkowania przy zapewnieniu oszczędności.

więcej

Revohome

Mamy przyjemność przybliżyć profil i zakres działalności REVO HOME. Świadczymy usługi z zakresu szerokorozumianej branży budowlanej. Chcielibyśmy pokazać jakie korzyści można osiągnąć decydując się na budowę swojej inwestycji przy udziale naszych specjalistów.

RH-rodzinka

Wychodząc naprzeciw ciągle rosnącym potrzebom Klientów ,robimy to kompleksowo tak ,by zaoszczędzić czas i pieniądze. Jesteśmy przekonani, że bez profesjonalnego podejścia i współpracy z Klientami nie jesteśmy w stanie zbudować takiego zaufania ,przy którym nasi Klienci bez cienia wątpliwości polecą nas swoim bliskim. Dlatego też współpracujemy z najlepszymi, a każdy projekt analizowany jest indywidualnie.

 

 

 


Duży nacisk kładziemy na jakość obsługi Klienta i kompleksowość oferty. Staramy się rozwijać naszą działalność w oparciu o potrzeby rynku, zmieniające się standardy oraz upodobania naszych Klientów.

Nasze zasady działania są jasne i transparentne, co daje nową wyższą jakość i jest dla naszych Klientów ważnym elementem decyzji o współpracy z nami.

 

 

mniej

Revohome Kontakt

REVOHOME

ul. Technologiczna 2
45-839 Opole
tel. +48 77 44 38 902,
fax: +48 77 54 49 393
email: office@revohome.pl
www.revohome.pl

Znajdź nas na Facebooku

Napisz do nas:
office@revohome.pl

Twój Consierge:

konsultant@revohome.pl

Call back
Dla usprawnienia komunikacji, proponujemy dodatkową funkcję. Proszę wysłać do nas swój numer telefonu oraz godzinę preferowanego kontaktu, a nasz Konsultant oddzwoni. Zapraszamy!

Do góry