Projekty nowoczesne

Budujemy dla naszych Klientów ekologicznie, wygodnie i oszczędnie. Potrzebujesz więcej? – Sprawdź inne korzyści.

Projekty domów nowoczesnych

Dział ten został przygotowany specjalnie dla miłośników współczesnych trendów i design-u. Znaleźć tu można gotowe projekty domów, które charakteryzują się nowoczesnością w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami adaptacji przestrzennych. W trakcie prac przygotowawczych architekci i projektanci skupili się na detalach. Dzięki temu prezentowane przez nas propozycje odznaczają się nie tylko wyjątkową stylistyką i wzornictwem, ale również niezwykłą funkcjonalnością i walorami praktycznymi. Dbałość o szczegóły pozwala nam zagwarantować satysfakcję każdemu użytkownikowi.

RevoHome KONCEPT 02

RevoHome KONCEPT 02

Kategoria: Nowoczesny
Powierzchnia: 182 m2
Liczba pokoi: 5

Projekt nowoczesnego, jednorodzinnego domu piętrowego. Propozycja skierowana do miłośników antresoli oraz dużych, otwartych przestrzeni połączonych z oryginalnymi rozwiązaniami architektonicznymi.
Powierzchnia użytkowa 159,77 m2 + Garaż 21,78 m2
465 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 13

RevoHome KONCEPT 13

Kategoria: Nowoczesny
Powierzchnia: 232 m2
Liczba pokoi: 5

Projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem. Nietypowy kształt bryły zachwyca swoim stylem a okładziny frontowe oraz kolorystyka nadają mu elegancki wygląd . Wnętrze domu kryje w sobie komfortowy układ pomieszczeń.
Powierzchnia użytkowa 191,10 m2 + Garaż 40,91 m2
592 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 19

RevoHome KONCEPT 19

Kategoria: Nowoczesny
Powierzchnia: 227 m2
Liczba pokoi: 5

Projekt nowoczesnego, piętrowego domu jednorodzinnego. Minimalistyczny kształt bryły oraz praktyczny układ pomieszczeń to główne zalety tego budynku. Powierzchnia użytkowa 195,13 m2 + Garaż 31,88 m2
579 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 30

RevoHome KONCEPT 30

Kategoria: Nowoczesny
Powierzchnia: 288 m2
Liczba pokoi: 6

Projekt dużego, piętrowego domu jednorodzinnego. Jest to propozycja dla osób lubiących nowoczesne rozwiązania architektoniczne zarówno jeśli chodzi o wygląd wewnętrzny budynku ale także i wewnątrz. Jasne, przestronne pomieszczenia duży taras to tylko niektóre zalety tego projektu. Powierzchnia użytkowa 247,14 m2 + Garaż 41,31 m2
736 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 36

RevoHome KONCEPT 36

Kategoria: Nowoczesny
Powierzchnia: 163 m2
Liczba pokoi: 4

Jest to projekt niewielkiego, parterowego domu jednorodzinnego. Prosta bryła budynku wykończona płytkami elewacyjnymi i drewnianą okładziną tworzy niezwykle efektowny, nowoczesny designe. Na niewielkiej przestrzeni kryje się niezwykle praktyczny układ pomieszczeń. Powierzchnia użytkowa 125,80 m2 + Garaż 36,78 m2
415 tyś. brutto
zobacz więcej

Revohome DLACZEGO MY?

Realizacja
90 dni

Decydując się na budowę domu szukasz firmy, która zrobi to szybko i profesjonalnie. Technologia Revo System® zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Stosowana przez nas najnowocześniejsza metoda, pozwala wybudować wymarzony dom już w 90 dni*.

Gwarancja
50 lat

Jakość rozwiązań Revo Home daje nam prawo do wdrożenia ,aż 50-cio letniej ochrony gwarancyjnej na konstrukcję! Użyte systemy w połączeniu z precyzyjnym montażem są odporne na działanie czynników zewnętrznych ,zapewniając bezpieczeństwo i komfort eksploatacji domu.

Eco
Oszczędność

Budowa z użyciem technologii Revo Sytem® w porównaniu do tradycyjnej pozwala zaoszczędzić do 40 % czasu. Jej założenia opierają się na wyjątkowo atrakcyjnych rozwiązaniach, które dają gwarancję komfortowego użytkowania przy zapewnieniu oszczędności.

więcej

Revohome

Mamy przyjemność przybliżyć profil i zakres działalności REVO HOME. Świadczymy usługi z zakresu szerokorozumianej branży budowlanej. Chcielibyśmy pokazać jakie korzyści można osiągnąć decydując się na budowę swojej inwestycji przy udziale naszych specjalistów.

RH-rodzinka

Wychodząc naprzeciw ciągle rosnącym potrzebom Klientów ,robimy to kompleksowo tak ,by zaoszczędzić czas i pieniądze. Jesteśmy przekonani, że bez profesjonalnego podejścia i współpracy z Klientami nie jesteśmy w stanie zbudować takiego zaufania ,przy którym nasi Klienci bez cienia wątpliwości polecą nas swoim bliskim. Dlatego też współpracujemy z najlepszymi, a każdy projekt analizowany jest indywidualnie.

 

 

 


Duży nacisk kładziemy na jakość obsługi Klienta i kompleksowość oferty. Staramy się rozwijać naszą działalność w oparciu o potrzeby rynku, zmieniające się standardy oraz upodobania naszych Klientów.

Nasze zasady działania są jasne i transparentne, co daje nową wyższą jakość i jest dla naszych Klientów ważnym elementem decyzji o współpracy z nami.

 

 

mniej

Revohome Kontakt

REVOHOME

ul. Technologiczna 2
45-839 Opole
tel. +48 77 44 38 902,
fax: +48 77 54 49 393
email: office@revohome.pl
www.revohome.pl

Znajdź nas na Facebooku

Napisz do nas:
office@revohome.pl

Twój Consierge:

konsultant@revohome.pl

Call back
Dla usprawnienia komunikacji, proponujemy dodatkową funkcję. Proszę wysłać do nas swój numer telefonu oraz godzinę preferowanego kontaktu, a nasz Konsultant oddzwoni. Zapraszamy!

Do góry