Projekty tradycyjne

Budujemy dla naszych Klientów ekologicznie, wygodnie i oszczędnie. Potrzebujesz więcej? – Sprawdź inne korzyści.

Projekty domów tradycyjnych

To projekty domów, które dzięki umiarkowanej stylistyce i nieskomplikowanej bryle idealnie wpasowują się w każde otoczenie. Budynki pasujące do stale rozbudowujących się podmiejskich osiedli spełnią oczekiwania wszystkich tych, którzy lubią sprawdzone rozwiązania. Znaleźć tu można zarówno projekty większych domów dla dużej rodziny, ale także mniejszych o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Całość wykończona została z użyciem naturalnych kolorów materiałów z uwzględnieniem obowiązujących trendów.

RevoHome KONCEPT 01

RevoHome KONCEPT 01

Kategoria: Tradycyjny
Powierzchnia: 231 m2
Liczba pokoi: 6

Projekt piętrowego, dużego domu jednorodzinnego. Prosta ale nowoczesna i elegancka bryła budynku skrywa w sobie niezwykle funkcjonalny układ pomieszczeń. Powierzchnia użytkowa 193,74 m2 + Garaż 36,54 m2
590 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 07

RevoHome KONCEPT 07

Kategoria: Tradycyjny
Powierzchnia: 226 m2
Liczba pokoi: 4

Projekt tradycyjnego, niewielkiego domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem. Prosta bryła budynku połączona z nowoczesną kolorystyką elewacji oraz dobrze zaprojektowanym wnętrzem nadaje mu ponadczasowy charakter.
Powierzchnia użytkowa 183,09 m2 + Garaż 42,4 m2
577 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 17

RevoHome KONCEPT 17

Kategoria: Tradycyjny
Powierzchnia: 137 m2
Liczba pokoi: 4

Projekt tradycyjnego domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem. Skierowany dla wielbicieli prostych, minimalistycznych rozwiązań architektonicznych połączonych z funkcjonalnym układem pomieszczeń.
Powierzchnia użytkowa 137,01 m2
349 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 26

RevoHome KONCEPT 26

Kategoria: Tradycyjny
Powierzchnia: 201 m2
Liczba pokoi: 5

Projekt eleganckiego parterowego domu jednorodzinnego. Tradycyjny kształt bryły zdobią nowoczesne elementy i kolory wykończenia elewacji. Wnętrze domu jest jasne i przestronne a przy tym niezwykle komfortowe. Powierzchnia użytkowa 165,36 m2 + Garaż 35,70 m2
513 tyś. brutto
zobacz więcej
RevoHome KONCEPT 31

RevoHome KONCEPT 31

Kategoria: Tradycyjny
Powierzchnia: 177 m2
Liczba pokoi: 4

Projekt mniejszego, parterowego domu jednorodzinnego. Tradycyjny kształt bryły zdobią nowoczesne rozwiązania architektoniczne a także okładzina elewacyjna. Wnętrze domu to reprezentacyjna część dzienna oraz niezwykle wygodna część sypialniana.
Powierzchnia użytkowa 141,64 m2 + Garaż 35,70 m2
453 tyś. brutto
zobacz więcej

Revohome DLACZEGO MY?

Realizacja
90 dni

Decydując się na budowę domu szukasz firmy, która zrobi to szybko i profesjonalnie. Technologia Revo System® zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Stosowana przez nas najnowocześniejsza metoda, pozwala wybudować wymarzony dom już w 90 dni*.

Gwarancja
50 lat

Jakość rozwiązań Revo Home daje nam prawo do wdrożenia ,aż 50-cio letniej ochrony gwarancyjnej na konstrukcję! Użyte systemy w połączeniu z precyzyjnym montażem są odporne na działanie czynników zewnętrznych ,zapewniając bezpieczeństwo i komfort eksploatacji domu.

Eco
Oszczędność

Budowa z użyciem technologii Revo Sytem® w porównaniu do tradycyjnej pozwala zaoszczędzić do 40 % czasu. Jej założenia opierają się na wyjątkowo atrakcyjnych rozwiązaniach, które dają gwarancję komfortowego użytkowania przy zapewnieniu oszczędności.

więcej

Revohome

Mamy przyjemność przybliżyć profil i zakres działalności REVO HOME. Świadczymy usługi z zakresu szerokorozumianej branży budowlanej. Chcielibyśmy pokazać jakie korzyści można osiągnąć decydując się na budowę swojej inwestycji przy udziale naszych specjalistów.

RH-rodzinka

Wychodząc naprzeciw ciągle rosnącym potrzebom Klientów ,robimy to kompleksowo tak ,by zaoszczędzić czas i pieniądze. Jesteśmy przekonani, że bez profesjonalnego podejścia i współpracy z Klientami nie jesteśmy w stanie zbudować takiego zaufania ,przy którym nasi Klienci bez cienia wątpliwości polecą nas swoim bliskim. Dlatego też współpracujemy z najlepszymi, a każdy projekt analizowany jest indywidualnie.

 

 

 


Duży nacisk kładziemy na jakość obsługi Klienta i kompleksowość oferty. Staramy się rozwijać naszą działalność w oparciu o potrzeby rynku, zmieniające się standardy oraz upodobania naszych Klientów.

Nasze zasady działania są jasne i transparentne, co daje nową wyższą jakość i jest dla naszych Klientów ważnym elementem decyzji o współpracy z nami.

 

 

mniej

Revohome Kontakt

REVOHOME

ul. Technologiczna 2
45-839 Opole
tel. +48 77 44 38 902,
fax: +48 77 54 49 393
email: office@revohome.pl
www.revohome.pl

Znajdź nas na Facebooku

Napisz do nas:
office@revohome.pl

Twój Consierge:

konsultant@revohome.pl

Call back
Dla usprawnienia komunikacji, proponujemy dodatkową funkcję. Proszę wysłać do nas swój numer telefonu oraz godzinę preferowanego kontaktu, a nasz Konsultant oddzwoni. Zapraszamy!

Do góry