//

realizacje

Pusta 7

To inwestycja zlokalizowana w Gdyni, na Pustkach Ciskowskich, w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego (realizacja pod szyldem Pniewski Architekci Sp. z o.o.). Składa się z 2 lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, każdy o powierzchni 147 m2. Na parterze zlokalizowano salon z aneksem kuchennym o pow. 31 m2, wiatrołap, WC oraz garaż z kotłownią. Na piętrze znajdują się 4 osobne pokoje, łazienka i pralnia. Poddasze (33 m2) do dowolnej aranżacji. Do każdego lokalu przynależy ogródek o pow. ok. 100 m2

Powierzchnia całkowita

294 m2

Status inwestycji

zrealizowana

Liczba mieszkań

02

Garaż

tak

Ogród

tak

Liczba pięter

3

//

realizacje

To co ważne

Dobrze skomunikowana okolica

Bliskość terenów zielonych a zarazem szybki dostęp do komunikacji miejskiej i obwodnicy Trójmiasta to niewątpliwe atuty tej inwestycji.

Nowoczesne rozwiązania i sprawdzeni wykonawcy

Zależy nam, aby nasze inwestycje służyły swoim użytkownikom przez długie lata, stąd duży nacisk kładziemy na dobre jakościowo i sprawdzone rozwiązania materiałowe i współpracę tylko ze doświadczonymi, zaufanymi wykonawcami.

Poddasze do własnej aranżacji

Nasi klienci bardzo chwalili sobie możliwość indywidualnego zagospodarowania poddasza – w zależności od potrzeb i ilości domowników.